ÖĞRENCİ SERVİS HİZMETİ

Öğrenci Servis Taşımacılığında ana politikamız, taşımış olduğumuz öğrencilerimizin güvenlik ve konforunu sağlayarak, varlıkları sizler ve bizler için çok önemli olan geleceğimizin teminatı çocuklarımızı Çelikler Turizm'in dakik, istikrarlı ve ileri teknoloji ile donanmış araçları ve uzman kadrosunun yoğun ilgi ve dikkati eşliğinde evden okula, okuldan eve mutlu bir şekilde ulaşmalarını sağlamaktır.

PERSONEL SERVİS HİZMETİ

Taşıma hizmeti verme konusunda anlaşma sağladığımız firmaların personelinin güvenli, huzurlu, sağlıklı ve dakik bir şekilde taşınmasını sağlamaktır. Servis araçlarımız ile seyahat eden tüm yolcularımız seyahat süresince koltuk sigortası ile güvence altına alınmaktadır.

VİP SERVİS HİZMETLERİMİZ

Havaalanı Transferleri: Havaalanı transferi için isminizin yazılı olduğu boardla sizi karşılamaya gelen deneyimli personelimiz bagajlarınıza yardımcı olarak sizi belirtmiş olduğunuz adrese güvenli bir şekilde ulaştıracaktır.
Kongre ve Seminer Hizmetleri: Organizasyonlarının en önemli temel taşlarından biri, gelen misafilerinizin doğru yere doğru zamanda iletilmesini sağlamaktır.